Třídní učitelka: Mgr. Markéta Nováčková

Kontakt: novackova@destinka.cz        

Konzultační hodiny: středa 13:00 - 15:00   

Fotky vkládáme na adresu: https://destinkaacko.rajce.idnes.cz

Angličtina pro prvňáčky ve 2. pololetí - NOVÝ TERMÍN PRO STŘEDEČNÍ SKUPINU!!! Ze středy se angličtina přesouvá na čtvrtek od 13:00 hod. Úterní skupina zůstává beze změn.

Rozvrh hodin po dobu bruslení:

  

31.1. 2018 Vysvědčení!!!

 

22. 12. Dopoledne v Domově pro seniory Hvízdal - poslední den před prázdninami jsme se vydali rozdávat dárečky a radost do domova pro seniory. Nejprve jsme nekteré babičky a dědečky navštívili na pokojích a pak nás čekala společná vánoční besídka - zpívali jsme koledy, povídali jsme si o vánočních tradicích a bylo to prima dopoledne. Těšíme se na další návštěvu!!!

 

---

9. 11. Ryby - Všechny nás povídání o rybách moc bavilo, dozvěděli jsme se spoustu zjímavých věcí a vyzkoušeli jsme si, že lovit ryby není žádná legrace! Děkujeme panu RNDr. Tomáši Ditrichovi, Ph.D. z PF JČU za skvělou přednášku a těšíme se na jaro.

 

--- 

30.10. Halloween  - strašidelně jsme začali už ráno a některé děti ve strašení pokračovaly i v družině. 

 

 ---

Na olympiádu jsme připraveni!

---

Dělali jsme ježky, co rádi chodí pěšky.

.... a nikdo nevylil tuš :-

---

Ťuká, ťuká deštík, 
na široký deštník. 
Ťuká, ťuká prstíkem, 
kdo je pod tím deštníkem?
 

 

 

Každou středu od půl osmé do osmi a každý první čtvrtek v měsíci od 15:00 do 17:00 probíhá sběr papíru. Sbíráme novinový papír, letáky a časopisy. Svázaný balíček (opatřený lístečkem se jménem dítěte, třídou a hmotností papíru) je možné v tuto dobu odevzdat paní učitelce ve vestibulu v prostoru před šatnami. Nejlepší sběrači si mohou vysoutěžit malou odměnu!!! :-)